Terazi Barkod Etiketleri

Uygun fiyatlarla yüksek kalitede ürünler sunan Çağla Etiket, sektörde en iyi hizmeti tüketicilere sağlayan kurumsal bir firmadır. Ürünün nitelikleri, kalitesi, ve sembolik anlamları hakkında tüketiciye bilgi vermek için pek çok sektörde kullanılan etiketleri sektörünüze uygun kriterlerde ve siparişleriniz üzerine firmamız sizlere sunmakta. Market, manav, şarküteri, kasap gibi iş sahasında kullanıma ihtiyaç duyduğunuz terazi barkod etiketler baskılı ya da baskısız olmak üzere sizlere teslim etmekteyiz.


Terazi Barkod Etiketler Kullanım Şartları / Raf Ömürleri

Hızlı tüketim malzemelerinin satışında kullanılan terazi barkod etiketler, eko termal ve lamine termal etiket olarak tercih edilir. Termal terazi etiket ve terazi rulosu olarak da bilinen bu etiketlerin belirli bir raf ömrü vardır. Bu nedenle hızlı tüketim mamüllerinde kullanılması uygun bir etiket çeşidir. Terazi barkod etiketleri yırtılabilen üst yüzeyinde koruyucu tabaka bulunmayan, barkod yazıcının baş bölgesinde ki ısı ile birlikte termal sıvılaşma ile baskı alınır. Nemli ve sıcak olan ortamlarda kullanılmazlar. Yapışkan özelliği mevcuttur. Baskı yapılabilmesi için ribona ihtiyaç yoktur.


Terazi barkod etiketler diğer adı ile termal etiketler iki çeşit olarak aynı amaç için kullanılmaktadırlar. Eco Termal Etiket, en fazla 6 ay raf ömrü bulunan bir etiket çeşididir. Herhangi bir dış etmen ile karşılaştığı durumda kararmaya başlar. Bu nedende kullanım şartlarının sağlanması ve bu şartlara uygun bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Lamine termal etiketin raf ömrü eco termal etikete göre daha uzundur. Ayrıca Eco Termal Etiket ile kıyaslarsak daha kaliteli bir yapısı vardır. Termal etiketin üzerine koruyuculuk sağlaması için laminasyon kaplanarak üretilmektedir. Raf ömrü uygun kullanım şartları sağlandığında 1 yılı bulabilmektedir.


 

Firmamız Hizmetleri

Etiket teknolojisinde letter-press sistemi ile, bobinden bobine 5 renge kadar baskı yapabilen kendinden yapışkanlı her türlü etiketi (Vellum, Kuşe,Polietilen, Polipropilen, Pvc, Termal Transfer Karton, Termal Kağıt, Termal Karton, Slwmat ve Whitemat v.b.) etiketlerin üzerine baskı yapabileceğiniz her türlü etiket malzemesine uygun yazıcı şeritlerini (Wax Ribbon, Wax/Resin Ribbon, Resin Ribbon) ve Barkod Terazi Etiketleri firmamızdan temin edebilirsiniz.